Desktop kompjuteri,PC (CPU dualcore;i3;i5)
По Договор
02.02.2023 23:06

Тетово / Тетово

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodavaat desktop kompjuteri,100% ispravni,instalirani so windows 10 i site potrebni programi ....povece konfiguracii ....moze i po vasa zelba. ceni od 4000den. pa nagore
Moze komplet so monitor ili samo kuciste.

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

PC
Потврден огласувач
070279710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам