1 / 6
Plac vo Ohrid(nasproti pekara gabres)
45.000 €
Цената не е фиксна
28.02.2023 21:07

Охрид / Охрид

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava plac 500m2 vo Ohrid
Nasproti pekara gabres
Kontakt tel 075 809 748

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

zzzzzzz
Потврден огласувач
075809748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам