1 / 5
KROS HAMACHI 110CC
1.150 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.03.2023 23:23

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2023

Модел:

KROS HAMACHI 110CC

DETSKI KROS HAMACHI KXD 707C 110CC
Mодел HAMACHI 707C
Брзини
1-N-2-3-4
Зафатнина 110цц
Систем на ладење Воздушно ладење
Систем на палење CDI
Bore X Stroke 52.4x49.5
Соодност на компресија 9.7:1
Начин на палење Електрично+Курбла
Резервоар на масло 0.8 Л
Тип на трансмисија Ланчен
Максимум момент на сила 6.9 Nm @6000 RPM
Максимум моќност 5.2 kW @8000 RPM
Максимална брзина 70 км/ч
Wheelbase 1080 mm
Предни гуми 60/100-14
Задни гуми 80/100-12
Предна/Задна кочница Хидраулика
Висина на седиште 680
Висина на шасија 200 мм
Акумулатпор 12V4Аh
Капацитет на резервоар 2.2 Л
Носивост 80 кг
Маса 60
Димензии 1510/660/920 мм

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

GSG MOTORS
prilepska 46
Потврден огласувач
075420080
Испрати Е-маил до огласувачот

ATV PEDA X SUPER 200

2690 €

KING 125cc

1150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам