1 / 8
Se izdava pod kirija
200 €
250 €
12.03.2023 19:28

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Marshall Tito 127

Se izdava pod kirija

Viber 0041788278917

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Volkswagen
Zajas
Потврден огласувач
0038972669313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам