1 / 12
AUDI A4 AVANT 2015g.2.0 TDI AVTOMATIK "O D L I Č N O""
15.300 €
13.03.2023 21:47

Кочани / Кочани

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

111 kw / 151 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kontakt na tel: 078 410 523 Branko
Prodavam Audi A4 Avant Avtomatik 2015g. Registrirano do 11.2023g. Voziloto e odlično sočuvano vo Makedonija održuvano i servisirano e vo Porsche Makedonija.
FULL OPREMA
NAVIGACIJA
KLIMATRONIK
GREAČI NA SEDIŠTA
ABS ESP
ALUMINIUMSKI BANDAŠI SO ODLEIČNI GUMI
AVTOMATSKI MENUVAČ DSG G-TRONIK
BLUETOOTH
SENZORI ZA AVTOMATSKO VKLUČUVANJE NA SVETLA I DR.
Kontakt na tel: 078 410 523 Branko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
071 243 203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам