1 / 11
velosiped canonndale quick 4 2020
450 €
Цената е фиксна
07.02.2023 09:20

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Canonndale quick 4 od 2020, 3x9 brzini, bez ostetuvanja. Golemina M za luge so visina do 178 cm. Predna viluska od karbonfiber, menuvaci Alivio i Altus, hidraulicni kocnici Tektro.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
070304430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам