1 / 11
Golf 7 2016g
1 €
Денес 09:43

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Plateno se do reg
2-kluca
Klimatronik
Greaci na sedista
Parking Senzori
Distronik
Tempomat
Komandi na volan
Ne udiran ne farban
Proverka kade sakate😁😁😁🏁🏁🏁

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
‭077533595‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам