1 / 7
МОДЕРЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
500 €
28.02.2023 11:03

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

87 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

* ШИФРА 4533
Импулс агенција за недвижности издава модерен трособен комплетно наместен стан со нов мебел во Центар, Дебар маало, во непосредна близина на Вардар мебел и Градски парк

- 87м2, 3 соби (дневна,2 спални)
- бања + гостински тоалет + 2 тераси и остава
- 4-ти кат со лифт
- Греење на струја
- Комплетно опремен
- Обезбедено паркинг место

- цена 500еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Импулс Недвижности
Потврден огласувач
070 274-423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам