1 / 10
НА ПАТ ДИХОВО-НИЖО ПОЛЕ,ВИКЕНДИЦА 3*50 М2,ДВОР 950
65.000 €
16.03.2023 17:27

Битола / Битола

Квадратура:

160 m²

Број на соби:

6

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

ЗА 65.000 ЕВРА,НА НАДМОРСКА ВИСИНА ОД 910 МЕТРИ, СЕ ПРОДАВА КУЌА,ВИКЕНДИЦА, НА ПАТОТ ДИХОВО-НИЖЕ ПОЛЕ.
-СО ИМОТЕН ЛИСТ ЗА ОБЈЕКТОТ И ЗЕМЈИШТЕТО.
СУТЕРЕН 41 М2 -ГАРАЖА И ДВА ПОДРУМИ
ПРИЗЕМЈЕ 41 +29 М2 ДНЕВНА,ТРПЕЗАРИЈА,КУЈНА,КУПАТИЛО И ТЕРАСА 29 М2
КАТ 40 +6 М2 3 СПАЛНИ И ДВЕ ТЕРАСИ +КУПАТИЛО
ДВОР ОКПЛУ 950 М2
СО АРМИРАНОБЕТОНСКА МЕЃУКАТНА КОНСТРУКЦИЈА(2 ПЛОЧИ
ПОМОШНИ ПРОСТОРИИч НАСТРЕШНИЦА,БАРАКА ЗА ДРВА И ПЛАСТЕНИК
ОВОШТАРНИК ,ЛЕШНИЦИ ,ОРЕВ,ЦРЕША
-ТРОФАЗНА СТРУЈА
-ВОДА ОД ВОДОВОД
-ЗА НАВПДНУВАЊЕ СИСТЕМ КАПКА ПО КАПКА И ПОДЗЕМЕН СИСТЕМ ЗА ТРЕВАТА
-СЕ ПРОДАВА БЕЗ МЕБЕЛ

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

АГЕНЦИЈА СТРЕЛЕЦ
Потврден огласувач
070339404
Испрати Е-маил до огласувачот

ДУПЛЕКС КАЈ ТЕХНИЧКО, 85М2 +8М2 БАЛКОНИ

60000 €

ЦЕНТАР, ДВЕ ПАРЦЕЛИ СО 3 МАРКИЦИ ЗА ГРАДБА

159000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам