1 / 10
Штрафилица 12v PARKSIDE
5.000 МКД
22.02.2023 13:12

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE.
Јачина 12v - 2Ah, наменета за штрафење и бушење во метал, со одстранување на футерот, со две брзини и регулација на вртежен момент. Со приказ за наполнетост на батеријата и лед осветлување. Комплет со батерија + полнач и кутивче со битови + бургии.
Во куфер со додатоци.
Информации на тел.
075 - 581 - 117
ГОРАН

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

РИСТЕ
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам