1 / 6
Polirka za na bormasina
700 МКД
Цената е фиксна
800 МКД
20.03.2023 09:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нови полирки за на бормашина.
Следуваат во пакување од 9 различни сунѓери.
Праќаме по карго низ цела Македонија.
Контакт 078-268-085

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078268085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам