1 / 12
HONDA CR-V
По Договор
17.02.2023 19:43

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Honda

Модел:

CR-V

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Model:HONDA CR-V 2.2 I-CDTI 140KS 4X4/SUV
Proizvedeno: 2008g.
Motor:2200cm³ .140ks
Gorivo:dizel
Menubac:manuelen 6 brzini
Kilometraza: 183000 km
Uvoz od Italija
Plateni site davacki do registracija
Mozna e zamena
Tel: 070-834-622 - Igor
Cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Igorce
Потврден огласувач
070834622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам