1 / 10
Stan od 45m2 vo Ohrid vo blizina na Ohridska banka
52.000 €
08.02.2023 08:41

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se prodava stan vo Ohrid vo blizina na Ohridska banka na 5 minuti do ezeroto.

Stanot ima vkupna površina od 45m2 i istiot raspolaga so:

Dnevna soba so trpezarija
Kujna
Spalna soba
Toalet
Terasa

Stanot e na 5ti kat vo zgrada vo zgrada bez lift i istiot se prodava kompletno namesten.

Cena: 52 000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na brojot 077641410 ili posetete ne vo našata kancelarija.

Šifra: 432

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan od 79m2 na vlezot od Ohrid so pogled kon ezeroto

58000 €

Se izdava stan od 55m2 vo Skopje - Aerodrom.

220 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам