1 / 11
Хотел Ресторан
220.000 €
03.02.2023 13:41

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор
-приземје 150 m2 ( ресторански опремен)
- кат 120 m2 ( 4 соби)
- подкровје 80 m2 ( 2 соби)
- 350 m2 уреден двор
Се наоѓа на почетокот на националниот парк Пелистер, 7км од центарот на Битола,с.Трново.

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Т.П
Потврден огласувач
076616280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам