1 / 4
Се продава куќен плац од 650м2 во село Николиќ.
1 €
03.02.2023 13:45

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

650 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава куќен плац од 650м2 во самиот центар на село Николиќ. Во плацот има објект за доградба. Плацот е насаден со дрвца и овошје.
Цена по договор.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
070238387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам