1 / 12
ZASTAVA FICO FIKO 750 [850]
6.700 €
Цената не е фиксна
14.03.2023 21:33

Прилеп / Прилеп

Марка:

Zastava

Модел:

750

Година:

1985

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

22 kw / 30 ks

Kласа на емисија:

Останато

SE PRODAVA ZASTAVA 750 VO ODLICNA SOSTOJBA
ZASTAVA 750 850 FICO FIKO ФИЧО

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078401151
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам