1 / 5
Hyosung sf50 Rally
200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2023 20:15

Битола / Битола

Motorot e vo ne ispravna sostojba mu fali cdi ima dokumenti a za prevod mora prvo da pomini tehnicki
Mozi zamena za laptop do taa cena

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Darko
Потврден огласувач
075243841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам