1 / 12
Се ИЗДАВА лксузен стан кај Кројач Ангелковски
550 €
18.02.2023 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

87 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

ул. Мирче Оровчанец

ЛОКАЦИЈА: град Скопје, во Центар, на ул. Мирче Оровчанец, во близина на Кројач Ангелковски. Одлична локација во мирна улица во центарот на градот.
Станот е 87м2 со 2 спални соби, дневна со трпезарија и кујна, 1 бања, 1 гостински тоалет, 2 тераси (во дневната и спалната соба). Заедно со станот следува и паркинг место во поземната гаража на зградата. Зградата има лифт.
Целосно опремен, со централно грееење. Слободен за вселување веднаш.
ЦЕНА: 550 евра/месец
Контакт: 075 287 607 Сања (може и преку Viber и WhatsApp)

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Сања
Потврден огласувач
39875287607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам