1 / 12
NISAN NAVARA
По Договор
06.04.2023 19:46

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Nissan

Модел:

Navara

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

128 kw / 174 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Djipot e vo odlicna sostojba.
Javuvanje na sledniot broj

075/457--967

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

blazo
Потврден огласувач
070224509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам