1 / 7
Opel signum 3,0 cdti
1 €
22.02.2023 05:12

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Signum

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Najvisoko nivo na oprema set zimski i set letni gumi extra zacuvano vozilo uvezeno od ch inf na tel 071302593

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

pane
Потврден огласувач
070533350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам