1 / 8
Audi A4 (B9) Avant Led Navy 2.0 (150HP)
21.500 €
18.02.2023 13:00

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Возилото поседува највисока опрема и тоа
Навигација, Старт-стоп систем, Електрика на седишта и ретровизори, Греачи на седишта, Греачи на ретровизори, Масажер на седишта, Кожен ентериер(лесен за одржување), Алуминиумски бандажи, Лед светла, Лед амбиент, Сензор за дожд, Сензор за светла, Темпомат и Крусконтрола, Електрични прозори х 4, аукс/усб портал итн.
Реални километри
Платени се сите давачки до регистрација
-БЕЗ ЗАМЕНА-
- Виктор 079/273-257

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
079273257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам