1 / 7
Topol stol za posluzuvanje na hrana
9.000 €
22.03.2023 00:08

Битола / Битола

Se prodava topol stol (bain marie) za posluzuvanje na hrana, linijata se sostoi od 4 elementi i toa 3 za toplo i 1 za ladno.
Proizvodstvo EMAINOX Italija (emainox.it)

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
+38975458620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам