1 / 2
Rance
990 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 16:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Чисто ново ранче, донесено од Италија, има италијанска етикета

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

Се продава / Можна е замена од:

Стефанија
Потврден огласувач
078323807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам