1 / 2
Kanterica za kruzno kantiranje
1.500 €
Цената е фиксна
20.03.2023 20:50

Неготино / Неготино

Се продава кантерица за кружно кантирање ABS од турско производство. Машината е во исправна состојба може да се проба во секое време. Контакт 075/508-763 Иле

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
075508763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам