1 / 2
El.Trotinet Xiomi PRO menuvam za motor
600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 17:21

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

1986

Модел:

Za poloven motor (moze I defekt)menuvam El.Trotinet Xiomi PRO

Километри:

60000

El.Trotinet Xiomi PRO, socuvan kako nov
Menuvam za Motor
(Moze defekt, so dokumenti)

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Samsung
Потврден огласувач
071921283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам