1 / 2
Trimer bosch za zeleni ogradi i nozhici
80 €
03.02.2023 17:30

Струга / Струга

Trimerot e vo odlicna sostojba isto taka i nozicite se odlicni i mnogu jaki.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам