1 / 11
VW CADDY 1.6 TDI BlueMotion 55 KW 2015 Godina
10.500 €
04.03.2023 11:40

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 10.500€ + DDV
VW CADDY 1.6 TDI BlueMotion 55 KW 2015 Godina
MARKA: VOLKSWAGEN
MODEL: CADDY 1.6 TDI BlueMotion
PROIZVEDENO: 2015 GODINA
ZAFATNINA: 1.598 SM3
POMINATO: 226.000 KM
SILA NA MOTOR: 55 KW - 74 hp
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMA - TEMPOMAT - START STOP
2 STRANICNI VRATI
DOLZINA: 170 CM
SIRINA: 145 CM
VISINA: 120 CM
UVEZENO OD HOLANDIJA 🇳🇱
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077
☎️ 032 442 461

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам