1 / 11
SEAT LEON 1.6 TDI 66 KW 2013 Godina
10.400 €
04.03.2023 11:40

Штип / Штип

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Cena : 10.400€
SEAT LEON 1.6 TDI 66 KW 2013 Godina
MARKA: SEAT
MODEL: LEON 1.6 TDI
PROIZVEDENO: 12.2013 GODINA
ZAFATNINA: 1.598 SM3
POMINATO: 161.000 KM
SILA NA MOTOR: 66 KW - 90 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
START STOP - AUTO HOLD
TEMPOMAT - KOMANDI NA VOLAN
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
UVEZENO OD FRANCIJA 🇫🇷
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам