Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava
750 €
20.03.2023 13:00

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

125 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija i raspored. Odlicna sostojba, recisi nov. Kaj Vero Taftalidze kompleks Makedonija. Cetiri sobi. Dve banji plus toalet. Prv sprat. Dve terasi. Ima domar, videofon, lift, parno. Odlicna sostojba. 750 EUR, BEZ agencija. Najmalku 1 godina.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
070275577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам