Gitara akusticna
По Договор
03.02.2023 19:37

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se prodava gitara akusticna (lag tramontine) so gratis nov set na zici. Cena po dogovor

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам