1 / 2
Velosiped
100 €
19.04.2023 22:45

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Velosipedot e vo ispravna sostojba
Zvonete na oboj br. 078 201 604

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Grozdan
s.jargulica
Потврден огласувач
070548526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам