Sprat od kukja
По Договор
01.04.2023 12:57

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

95 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Stiv naumov 14

Se prodava/iznajmuva a moze i zamena sprat od kukja na isarot.
Spratot e so dve ploci moze i dogradba na tavanski sobi. Vkupna povrsina okolu 98m2.
Kukjata ima celosen pogled kon gradot. Cena po dogovor. Za podetalni informacii javete se na 070/319-797 ili na 078/222-927

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам