1 / 12
MERCEDES C200 AMG BENZIN PLUS LPG
9.950 €
28.05.2023 10:10

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

200

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES C200 AMG BENZIN GAS FULL OPREMA..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitrov Avto
Vlez vo Kočani do HOTEL NACIONAL
Потврден огласувач
078999707
Испрати Е-маил до огласувачот

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL

6450 €

SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

6550 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам