1 / 10
Ford focus
4.500 €
Цената не е фиксна
4.600 €
17.03.2023 08:50

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Info na 070205815

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Trajche
Потврден огласувач
070205815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам