1 / 1
OTVORENA RAZLADNA VETRINA
300 €
Цената е фиксна
13.03.2023 23:58

Битола / Битола

Se prodava otvorena razladna vetrina (фрижидер) za suvomesnato i pijalaci

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Џани
Потврден огласувач
075312305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам