1 / 10
PEUGEOT 405 A test plin Atest kuka
1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2023 08:56

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

405

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava PEUGEOT 405 reg. do 10/23
Servisirano na 01/02/23
A test plin
A test EURO kuka
Gumi vozeni 2 sezoni letni
El prozori
El retrovizori
Krovni nosaci
Klima
Voziloto e vo mnogu dobraa sostojba BEZ KOROZIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
072261901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам