1 / 12
Porsche Cayene GTS 408 ps
20 €
07.02.2023 10:27

Струга / Струга

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2024

Сила на моторот:

298 kw / 405 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Porsche Cayenne Gts vo top sostojba registrirana
moze zamena so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Jetmir
Потврден огласувач
070232420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам