1 / 12
Se prodava Ford Fiesta.odlicna bez zabelski.
По Договор
22.03.2023 11:18

Охрид / Охрид

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

71 kw / 97 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

-SERVISIRANA PRED 1000 KM. -GOLEM I MAL SERVIS. ENTERIER,MOTOR ,MENUVAC VO PERFEKTNA SOSTOJBA. -FABRICKI BRC PLIN. -KLIMA -BORD KOMPJUTER -8 VOZDUSNI PRENICINJA -SERVO VOLAN PODESUVANJE VO VISINA I DLABOCINA. -ABS ESP ,CENTRALNO ZAKLUCUVANJE.DVA KLUCA. -AUX PM3 RADIO. -ELEKTRIKA NA PREDNI STAKLA I RETROVIZORI. SENZORI ZA DOZD -KOLATA BEZ ZABELSKI .FUNKCIONIRA SVE DO POSLEDNO DUGME.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

dimce
Потврден огласувач
078263408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам