1 / 9
MERCEDES C220 CDI 2004 REDIZAJN 150KS
4.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.02.2023 08:24

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se Prodava Mercedes C220 CDI 2004 Redizajn-Facelift so Noviot Motor od 150KS
Uvezena od Germanija vo 2015 i Tuka Vozena od Eden Sopstvenik.
Dvozonska Avtomatska Klima
Tempomat
Greaci na Sedista
Golemo Radio
Webasto
Mahagon
Elektricno Podesuvanje na Sedista
Elektrika na Prozori
Elektrika na Retrovizori
Parking Senzori Napred
Parking Senzori Nazad
Kozen Naslon za Raka
Maglenki
Servo
Abs
Airbag
2 Kluca
16ki Aluminski Bandazi so M S Gumi
Redovno Servisirana
Smeneti Ulje i Filtri
Bez Nikakov Vlog
Cenata ne e fiksna
PRODADEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bube
Потврден огласувач
070504260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам