1 / 1
PEKARA VO CENTAR BARA PRODAVACKA!!!
1 €
Денес 12:37

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Kontakt 070-261-035.
Pekara vo centar bara prodavacka za beli peciva,burek i slicno.
Poveke info na tel: 070-261-035.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071216707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам