1 / 4
Se prodava suzuki intruder
8.000 €
16.02.2023 14:58

Охрид / Охрид

Марка:

Suzuki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1998

Модел:

Intruder

Километри:

5000

1998 godina so 9000 km uvoz od amerika 1500 kubici
Kontakt-070205152

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Emre Dunica
Потврден огласувач
075607003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам