1 / 6
Prodavam OGP Roma 340 Trekking Electric Bike
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.06.2023 09:54

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam OGP Roma 340 Trekking Electric Bike model 2021 godina pominato 1200 km

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Milanco
Потврден огласувач
078 495 850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам