1 / 6
Honor 50 Lite NOV!
15.000 МКД
Цената не е фиксна
20.03.2023 09:54

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

Honor 50 Lite

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продава телефон Honor 50 Lite нов, земен од А1 продавница. Вклучено со него е кутија, полнач и гаранција (2 години).

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

elena
Потврден огласувач
071553207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам