1 / 5
Ретро машина за шиење
160 €
Цената не е фиксна
10.05.2023 18:05

Штип / Штип

Се продава ретро машина за шиење во исправна и зачувана состојба.
За контакт обратете се на бројот 078-317-510.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Mihaela
Потврден огласувач
079367546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам