1 / 2
Држач за корнети за сладолед
50 €
Цената не е фиксна
08.03.2023 09:57

Карпош / Скопје

Се продава држач за корнети за сладолед во исправна состојба.
За повеќе информации обратете се на бројот 078-317-510.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Mihaela
Потврден огласувач
079367546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам