1 / 4
Ендларица за шиење со 5 конци
200 €
Цената не е фиксна
02.03.2023 09:20

Штип / Штип

Машината е во исправна состојба .
За повеке информации на телефон
078 317 510.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Се продава од:

Mihaela
Потврден огласувач
079367546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам