1 / 6
Rasturen motor na delovi od Opel 2.2 108kw benzin model Z22S
1 €
14.04.2023 14:03

Штип / Штип

Deklata e ispitana, izramneta, izbruseni ventili, promeneti gumici.

Za povekje inf. na br. 078/259-987

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078259987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам