1 / 4
Elektricna pumpa za voda
50 €
80 €
10.03.2023 18:58

Струга / Струга

Pumpa za voda so golem kapacitet za voda. Po sto ima pumpa od romos fabricki proizvod mnogu retki gi ima, moze i zamena za nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам