1 / 12
Acer Nitro 5 GTX 1650 Ti
35.000 МКД
02.03.2023 11:51

Чаир / Скопје

Acer Nitro 5 Gaming Laptop 9th Gen Intel Core i7-9750H
PNVIDIA GeForce GTX 1650 Ti,
15.6" Full HD IPS 144Hz,
RAM 16GB DDR4, 475GB NVMe SSD
Za poveke info na broj: 070795989


Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - Лаптоп

Се продава од:

Ensar
Потврден огласувач
070795989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам