1 / 12
PEUGEOT 206 1.4 HDI
2.700 €
2.850 €
07.03.2023 21:31

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba.
Registrirano Servisirano novi Gumi zimski i letni
Klima ispravna
Prva boja bez korizija
INFO NA 071274601
071274601
071274601
071274601
Servo volan
El na prozori
Odlicno za vozac pocetnik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
072261901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам